INFOLINIA:

12 681 84 52
Koszyk

Czas realizacji zamówień

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 5 dni roboczych. W niektórych przypadkach czas realizacji zamówienia może wydłużyć do 6 dni roboczych.

W niektórych przypadkach czas realizacji zamówienia może nieznacznie się wydłużyć (do około 3,4 dni roboczych).

 
Przydatne informacje


"Zarejestrowanie zamówienia" przy zamówieniach opłacanych on-line (przedpłata) oznacza moment, w którym wpłata za produkty została zaksięgowana na koncie bankowym. W zależności od wybranej formy płatności - może to potrwać od kilkunastu minut / kilku godzin (karta kredytowa / przelew elektroniczny), nawet do kilku dni (przelew zwykły, pocztowy itp.)
W przypadku nieobecności Klienta pod podanym adresem dostawy, kurier pozostawia awizo z informacją o ponownym terminie próby doręczenia lub ze wskazaniem czasu i miejsca, gdzie należy odebrać przesyłkę osobiście.

Zapraszamy również do składania zamówień telefonicznych. Obsługa sklepu służy pomocą m.in. w doborze odpowiedniego modelu czy rozmiaru, a także w samym procesie składania zamówienia. Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 19:00 oraz w soboty od 09:00 do 17:00. Zapraszamy!