INFOLINIA:

12 681 84 52
Koszyk

Formy płatności

Za produkty zamówione w NewEra.pl Klient może zapłacić gotówką przy odbiorze paczki od kuriera, poprzez system płatności on-line lub przelew zwykły.

 

Opcje płatności za produkty zakupione w NewEra.pl:

  • przesyłka za pobraniem - płatne przy odbiorze (klient powinien posiadać odliczoną kwotę)
  • płatność on-line (DotPay) - kartą kredytową, e-przelewem
  • przelew zwykły - przedpłata na podstawie danych do przelewu dostępnych po złożeniu zamówienia oraz wysyłanych na pocztę elektroniczną


 

Informacje dodatkowe

Operatorem płatności elektronicznych w NewEra.pl jest DotPay.
Dotpay istnieje na rynku od 2000 roku, jest niekwestionowanym liderem na rynku europejskim wśród firm zajmujących się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym a sprzedającym w sieci Internet.

Kilka lat praktyki na bardzo wymagającym rynku, stabilna sytuacja finansowa, ogromne doświadczenie, stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz szeroka gama oferowanych usług przekłada się na tysiące współpracujących z serwisem firm, które wybrały Dotpay jako serwis obsługujący ich płatności w Internecie.

 

 

 

W przypadku formy płatności za pobraniem, Klient uiszcza opłatę za przesyłkę momencie jej doręczenia przez kuriera. Klientów prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty i o uprzedzenie np. pozostałych domowników o fakcie nadejścia przesyłki.
Prosimy pamiętać, że pracownik firmy kurierskiej  wydając paczkę, może poprosić o okazanie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość (np. dowód osobisty, prawo jazdy). W przypadku nieobecności Klienta pod podanym adresem, kurier pozostawia awizo z informacją o ponownym terminie próby doręczenia lub ze wskazaniem czasu i miejsca gdzie należy odebrać przesyłkę osobiście.


Dodatkowe informacje dotyczące zamówienia należy wpisywać w formularzu w trakcie składania zamówienia (przy realizacji zamówienia w sklepie NewEra.pl można podać inny adres wysyłki, jak również dodatkowe informacje dot. np. opóźnionego terminu nadania przesyłki).

 

 

Zapraszamy również do składania zamówień telefonicznych. Obsługa sklepu służy pomocą m.in. w doborze odpowiedniego modelu czy rozmiaru a także w samym procesie składania zamówienia. Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00. Zapraszamy!